Promotie: Boek van de week: Het sanatorium – Sarah Pearse

Boek van de week

Promotie

10% korting op het boek van de week

Geldig van : 20220723
Geldig tot : 20220730

Het sanatorium | Sarah Pearse

Paperback / softback | Nederlands | Literaire thriller
In stock

Het sanatorium van Sarah Pearse is een ijskoude atmosferische thriller en het eerste deel van de Elin Warner-serie. Deze The New York Times-bestseller is voor de fans van Ruth Ware en Lucy Foley. Je wilt er niet meer weg… Totdat je er niet meer weg kunt.

Een imposant hotel, geïsoleerd gelegen midden in de Zwitserse Alpen. Elin, rechercheur, wordt door haar broer uitgenodigd om zijn verloving te vieren in het hotel. Het hotel is prachtig, maar zodra Elin over de drempel stapt heeft ze het gevoel dat er iets niet pluis is en dit idee wordt versterkt wanneer ze hoort dat het hotel voor de verbouwing een vervallen sanatorium was. Wanneer Isaacs verloofde de volgende ochtend spoorloos verdwenen lijkt, wordt Elin pas echt ongerust. Een sneeuwstorm heeft het hotel afgesloten van de buitenwereld en de hotelgasten beginnen in paniek te raken. Niemand heeft door dat er nog een vrouw is verdwenen: de enige die hen had kunnen waarschuwen voor het naderende gevaar…

‘Een onheilspellende thriller die ik op het puntje van mijn stoel las.’ – Reese Witherspoon

Het sanatorium bevat een knipoog naar het klassieke locked-room mystery, maar is tegelijkertijd vernieuwend. Pearse schrijft snijdend als de Zwitserse sneeuw, en de personages blijven fascineren.’ – A.J. Finn

‘Pearse’s debuut heeft een zeer atmosferische setting. Deze thriller zal zeker omarmd worden door thrillerfans.’ – Publishers Weekly

‘Een heerlijke mix van whodunit en psychologische thriller.’ – The Sunday Times

Enthousiaste reacties van lezers:

“Een origineel debuut met verrassende plot.”

“De schrijfster zet succesvol een claustrofobische, benauwende, verstikkend sfeer neer.”

‘Onderhoudend, bloedstollend spannend – de rillingen liepen over mijn rug.’

‘Als Agatha Christie en Stephen King samen een boek zouden schrijven, zou dit het resultaat zijn.’

“Het plot is verrassend en zoals altijd ben ik weer blij met de epiloog want daarmee vloog ik echt even van mijn stoel…..zou er een vervolg komen?”

0
    0
    Jouw winkelmand
    Jouw winkelmand is leeg
      Bereken verzending
      Bon toepassen

      Bedankt!

      Je link is opgenomen. Hartelijk dank. We bekijken en plaatsen die zo snel mogelijk. Klik ‘Nog een link ingeven’ om een nieuwe link in te geven of klik op Terug om terug te gaan naar de vorige pagina.